Z radością informujemy, że nasze podopieczne z klasy 7 a/s oraz 8 a/s, brały udział w turnieju finałowym o Mistrzostwo Województwa Wielkopolskiego w piłce nożnej dziewcząt w kategorii IMS, który odbył się w Pyzdrach. Nasze uczennice zdobyły pierwsze miejsce w wymienionych zawodach. W fazie grupowej, nasza szkoła uplasowała się na pierwszym miejscu, pokonując SP Zakrzyn 9:1 oraz SP Żegocin 5:1. Następnie awansując do półfinału, nasze podopieczne pokonały w nim SP Przykona 6:0, a w finale wygrałyśmy ponownie z SP Zakrzyn 6:0. W całym turnieju nasza szkoła zdobyła aż 26 bramek, tracąc jedynie 2. Najskuteczniejszą zawodniczką w naszym zespole była Amelia Kopp z dorobkiem 11 bramek. Nasza szkoła była bezkonkurencyjna.

Uczennice:
- 7 a/s: Beliuha, Dobryvechir, Pipchenko, Pohorielova, Smirnova, Woźniak
- 8 a/s: Cieśla, Kopp, Kowalewska, Robak

 

Brawo dziewczyny   Brawo dziewczyny   Brawo dziewczyny   Brawo dziewczyny

Głodni wiedzy są wśród nas! Dziś w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, w którym rywalizowali siódmoklasiści. I msc.zajęła Nikola Nowakowska z kl.7a, II msc.zajął Filip Bartkowiak z kl.7c, a III msc. Aleks Kropski z kl.7c. Gratulujemy!  

Gratulujemy Gratulujemy

 
 
 
 

Przybyliśmy, napisaliśmy, zwyciężyliśmy! Gratulacje dla Dominika Pyrzyńskiego z kl.VII a, zdobywcy I miejsca w V Powiatowym Konkursie Języków Obcych w kategorii język niemiecki w III LO :) Szóstka "na szóstkę" !

Brawo Dominik!

Gratulujemy zdobycia tytułu laureata Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego  Maćkowi Brylowi z kl. VIIIb. Pani Małgorzacie Paszek dziękujemy za wspaniałe przygotowanie Maćka do konkursu. BRAWO WY!

Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego OLIMPUS - sesja zimowa
LAUREACI :
Weronika Świtek , kl.Vb
Gabriela Malesza , kl. Vb
Wiktoria Nowicka , klaVIIIb

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna OLIMPUS
LAUREACI :
Maja Kobierska, kl. Vb - tytuł laureata i nagroda specjalna
Róża Grzegorek, kl.Vb
Gabriela Malesza, kl.Vb

ALFIK HUMANISTYCZNY
1.miejsce w województwie i nagroda pieniężna - Maciej Bryl  kl.VIIIb
9.miejsce w województwie i dyplom uznania za wynik bardzo dobry - Wiktoria Nowicka kl.VIIIb