18 maja odbyły się Mistrzostwa Miasta Konina Szkół Podstawowych w szabli dziewcząt i chłopców, w których nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

Gratulacje!

21 kwietnia 2023 r. na Stadionie Lekkoatletycznym Akademii Nauk Stosowanych w Koninie, odbyły się zawody Szkolnej Drużynowej Ligi Lekkoatletycznej, w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2008-2009). W rywalizacji wzięły udział 4 reprezentacje szkolne dziewcząt i 5 reprezentacji chłopców. Najlepsze zespoły w klasyfikacji drużynowej oraz medaliści konkurencji indywidualnych zapewnili sobie awans do zawodów szczebla strefowego.

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta z naszej szkoły zdobyły 3 miejsce, a chłopcy uplasowali sie na piątym miejscu.

W klasyfikacji indywidualnej w biegu na 100 metrów 3 miejsce zajęła Smirnowa Zlata, a 6 miejsce Juzala Oskar; w biegu na 300 metrów 3 miejsce zajęła Wojtyra Natasza, a 4 miejsce Woźniak Dawid; w biegu na 80 metrów przez płotki 1 miejsce zajęła Nowakowska Nikola, a w biegu na 110 metrów przez płotki 2 miejsce zajął Nijakowski Kornel; w biegu na 300 metrów przez płotki 3 miejsce zajęła Żarnecka Paulina i Zawadzki Oliwier; w biegu na 600 metrów 5 miejsce zajęła Pipchenko Nina, a 2 miejsce zajął Kłodawski Fabian; w biegu na 1000 metrów 3 miejsce zajął Kałużny Patryk; w skoku w dal 6 miejsce zajęła Beliuha Veronika, a 11 miejsce zajął Harbuz Danylo; w rzucie oszczepem 2 miejsce zajęła Stopkina Nadia, a 3 miejsce zajął Hańczewski Kacper; w pchnięciu kulą 4 miejsce zajęła Woźniak Jessica, a 6 miejsce zajął Kopeć Franciszek; w sztafecie 4 razy 400 metrów 3 miejsce zajęła sztafeta dziewcząt, a 5 miejsce sztafeta chłopców.

LA        LA       LA

LA        LA        LA

LA        LA       LA     LA

MATEUSZ KASPRZAK  z 4b

został laureatem 28. Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego "Czerwieńcie, zieleńcie się słowa" Strzałkowo' 23

MDK >>>

Mateusz Kasprzak zakwalifikował się do finału XXXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego dla Uczniów Szkół Podstawowych w kategorii klas 4-6. Reprezentował naszą szkołę.

MDK Konin ->

Resized 20230228 134841
Dominik odbiera dyplom.

W pierwszy dzień ferii odbył się VII Turniej Warcabowy o Puchar Dyrektora Szkoły. Warcaby to świetna gra, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi - uczy logicznego myślenia, przewidywania, sportowego współzawodnictwa, refleksu i cierpliwości. Czternastu zawodników z klas II, III , IV i VIII prezentowało się dziś wspaniale. Puchar zdobył Bogusz Magierowski z klasy IVb, II miejsce zajął Nikodem Kosmalski z klasy VIIIc, a III miejsce - Bartosz Ligęza z klasy IIIa. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i słodki upominek.
WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!
Rozgrywki  Rozgrywki  Rozgrywki  Wręczenie dyplomów  Wręczenie dyplomów  Wręczenie dyplomów  Uczestnicy

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły pierwsze miejsce w Igrzyskach Młodziezy Szkolnej Miasta Konina

oraz drugie miejsce w Igrzyskach Młodzieży szkolnej rejonu konińskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT                      UNIHOKEJ DZIEWCZĄT

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT  UNIHOKEJ DZIEWCZĄT  UNIHOKEJ DZIEWCZĄT

Mateusz Kasprzak z 4b zdobył II miejsce (pierwszego nie przyznano) w kategorii klas 4-6

w 41. Jesiennych Spotkaniach Recytatorów w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie.

JESIENNE SPOTKANIA RECYTATORÓW           JESIENNE SPOTKANIA RECYTATORÓW

W środę 12 października uczennice naszej szkoły brały udział w finale wojewódzkim XXIV Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt, które odbyły sie w Poznaniu. Na 38 drużyn zajęły szóste miejsce. Dziewczyny w składzie: Julia Molenda, Nina Pipchenko, Natasza Wojtyra, Weronika Jaskulska, Victoria Pohorielowa, Zlata Smirnowa i Paulina Żarnecka spisały się na "szóstkę". GRATULUJEMY!

Biegi sztafetowe                Biegi sztafetowe                 Biegi sztafetowe

Biegi sztafetowe                    Biegi sztafetowe                                        Biegi sztafetowe

We wtorek 4 października nasi uczniowie wywalczyli drugie miejsce w unihokeju chłopców (rocznik 2010 i młodsi) w kategorii Igrzysk Dzieci. Brawo chłopaki! Jesteśmy z Was dumni!

Dziś uczennice naszej szkoły walczyły dzielnie w zawodach sportowych i zdobyły pierwsze miejsce w unihokeju dziewcząt (rocznik 2008 i 2009) w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!