Serdecznie gratulujemy zwycięzcom wewnątrzszkolnego konkursu matematycznego zorganizowanego przez panią Karolinę Stachowiak!

                                                         WEWNĄTRZSZKOLNY       WEWNĄTRZSZKOLNY       WEWNĄTRZSZKOLNY

W czwartek, 23 maja, w szkole odbył się I Powiatowy Konkurs Matematyczny dla klas V "Matematyka jest miarą wszystkiego". Wzięło w nim udział 11 szkół, w tym cztery placówki z powiatu konińskiego. Składał się on z dwóch części: indywidualnej i drużynowej. Mistrzem matematyki został Fabian Skoczylas - uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Koninie, a mistrzami - Szkoła Podstawowa nr 8. 
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, a wyróżnieni - nagrody. 
Konkurs objęty był patronatem: Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Starostwa Powiatowego w Koninie oraz Prezydenta Miasta Konina. 
WSZYSTKIM serdecznie gratulujemy i już zapraszamy za rok (-:
 
 
POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY       POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY     POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY   POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY    POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY   POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY

Nasza szkoła zdobyła III miejsce w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2022/2023. Gratulujemy serdecznie i czekamy na dalsze sukcesy sportowe naszych uczniów!

 

                                                                    Igrzyska