Chyba każdy kiedyś spotkał się z terminem ,,origami", czyli techniką składania papieru w taki sposób, aby ułożyć określony kształt. Uczniowie klasy 8b wraz z panią Małgorzatą Paszek również znają to określenie i dziś (tzn. 29 listopada) w ramach spotkania andrzejkowego postanowili wspólnie połączyć zabawę z nauką (ponieważ było w tym odrobinę matematyki). Wszystko odbywało się pod nadzorem mistrza origami, bardzo sympatycznego pana Dominika. Zaczynając od jednego z najprostszych kształtów czyli serca, uczniowie zaczęli tworzyć cuda z kolorowych kartek. Następnie przyszła pora na zwierzątka. Uczniom i pani Paszek udało się zrobić przepiękne lisy, kruki z ruchomymi dziobami, a już na koniec, urocze, wysoko i daleko skaczące żabki ?.

Dziękujemy bardzo panie Dominiku! :)